Моделювання зачісок за індивідуальними рисами обличчя
Вивчення і засвоєння процесу підбору зачісок з врахуванням типу обличчя, форми зачіски і голови та індивідуальних рис обличчя клієнтки. Особливість мотивації навчальної діяльності. Формування нових знань учнів. Сприйняття і усвідомлення нового матеріалу.
Рубрика | Культура и искусство |
Вид | разработка урока |
Язык | украинский |
Дата добавления | 26.02.2020 |
Размер файла | 3,1 M |
Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже
Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.
Размещено на http://www.allbest.ru/
ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник директора з НМР
____________ Бережна Т.О.
План уроку № 19 - 20
Предмет: «Перукарська спрва»
Группа: Пмм-5 за професією «Перукар (перукар - модельєр, манікюрниця)»
Викладач: Скрябіна Олена Юріївна
Час проведення : дві години
Тема уроку № 4: «Типи обличчя. Типи зачісок».
Тема уроку: «Моделювання зачісок за індивідуальними рисами обличчя».
Мета уроку : Навчальна - вивчити і засвоїти процес підбору зачісок з врахуванням типу обличчя, форми зачіски і голови та індивідуальних рис обличчя клієнтки.
Розвиваюча - розвиток професійної майстерності, уваги та самостійності в роботі.
Виховна - виховання почуття естетичного смаку.
Тип уроку: комбінований.
Метод проведення: тестування, опитування, робота в парах, робота на комп'ютері з програмою «Cosmopolitan - віртуальний іміджмейкер».
Комплексно-методичне забезпечення: тести, комплект завдань для усного опитування, підручник Н. А. Горбатюк «Основи перукарської справи», плакати, потемна папка, інструкційно-технологічна карта, програма «Cosmopolitan - віртуальний іміджмейкер», комп'ютер.
Використані джерела: Ветров А, Парикмахер -- стилист. -- Ростов-на-дону: Феникс, 2003, Гутиря Л- Г. Сучасна перукарська справа. Харкiв: Фолiо, 1997, Константинов А. В. Парикмахерское дело. -- М.: Высшая школа, 1987, Панчекко О. А. Прическа. Укладка. Завивка. --. СП6.: Папирус, 1999, Панченко О. А. Мелирование и прическа. -- СПБ.: Корона-принт.
ХІД УРОКУ:
1. Організація учнів до уроку:
o перевірка присутності учнів на уроці (доповідає черговий);
o перевірка готовності до уроку (наявність конспектів, роздача підручників, інструкційно-технологічних карт).
2. Повідомлення теми, мети, завдань уроку:
Тема нашого уроку «Моделювання зачісок за індивідуальними рисами обличчя». Сьогодні ми повинні вивчити і засвоїти процес підбору зачісок з врахуванням типу обличчя, форми зачіски і голови та індивідуальних рис обличчя клієнтки, а також за допомогою роботи з моделями по підбору зачіски на комп'ютері з використанням програми «Cosmopolitan» розвивати професійну майстерність, та виховувати естетичний смак.
3. Повторення пройденого матеріалу:
Але перед тим, як перейти до вивчення нового матеріалу давайте з вами повторимо, що ми вивчали на попередньому уроці по темі « Підбір зачісок з врахуванням типу обличчя клієнтки» за допомогою тестових завдань.
Тести додаються. Для відповідей відводиться 5-7 хв.
Відповіді до тестових завдань: 1 - А (овальне)
2 - Б (трикутне)
3 : А - пласка; Б - витягнута; В - ввігнута
4 : А - випуклий; Б - прямий; В - увігнутий
5 - Г (прямокутне)
6 - А ( овальне)
7 - Д (кругле)
8 - ромбоподібне.
Після написання тестів учні обмінюються листочками з відповідями і перевіряючи один одного виставляють оцінку за критеріями оцінювання до тестових завдань ( тести складаються з 12 питань і кожна правильна відповідь дорівнює одному балу).
4. Актуалізація опорних знань учнів:
Тож тема уроку «Моделювання зачісок за індивідуальними рисами обличчя».
Мотивація навчальної діяльності:
Природа наділяє кожну людину індивідуальною зовнішністю. Для отримання позитивних результатів при моделюванні зачіски необхідно керуватись принципами сучасної моди у зачісках і макіяжі, а також враховувати недоліки та позитивні риси обличчя клієнта. Людей із правильними рисами обличчя не багато, як і з яскраво вираженими недоліками, наприклад, різкою асиметрією тих чи інших рис обличчя. Проте маленькі недоліки притаманні майже кожному обличчю. Неправильно обрана зачіска може зробити їх помітними і навпаки, вміло дібрана та зі смаком виконана зачіска згладить недоліки, підкреслить привабливість обличчя.
При моделюванні зачіски потрібно розвивати в собі здібності, які дозволяють уявляти, що саме підійде клієнту. Тому метою перукаря - модельєра є підкреслення позитивних рис клієнта і маскування недоліків.
Для того щоб здійснити підбір зачіски з врахуванням особливостей зовнішності відвідувача давайте пригадаємо які елементи зачісок, інструменти, засоби використовують під час укладання волосся, а також властивості волосся та за якими вимірами визначають форму обличчя.
Перукарська практика на потребу сучасних стилів зачісок пропонує широкий вибір варіантів укладання волосся. Волосся укладають, надаючи йому потрібної форми, створюючи обрану зачіску, з врахуванням певних елементів.
Тож я задаю питання учням першого ряду:
– Які елементи ви знаєте? Назвіть мені буд ласка елементи зачіски і інструмент для укладання волосся та охарактеризуйте їх?
(учні називають по ланцюжку елементи зачісок і інструмент та надають характеристику, викладач уважно слухає відповіді та поправляє або коментує їх).
- Дякую за відповіді.
Можливість застосування різноманітних варіантів укладання волосся, створення об'єму, а також фіксації та збереження заданої форми забезпечують сучасні засоби для укладання.
Тепер запитання для учнів середнього ряду:
– Які засоби для укладання волосся ви знаєте? Назвіть мені буд ласка та надайте характеристику? (учні називають по ланцюжку засоби для укладання та надають характеристику, викладач уважно слухає відповіді та поправляє або коментує їх).
- Дякую за відповіді.
Природа наділяє кожну людину індивідуальною зовнішністю. Чому одні обличчя ми сприймаємо як красиві, а інші навпаки? Чи існують критерії красивого обличчя? Так, безумовно, вони є, і одним із критеріїв є форма обличчя.
Тому давайте пригадаємо:
– За якими вимірами визначається форма обличчя?
– Яке значення має форма голови під час виконання зачіски?
– Як поділяється волосся за станом та за властивостями? (відповідають учні третього ряду по ланцюжку, викладач уважно слухає відповіді та поправляє або коментує їх).
- Дякую за відповіді.
5. Сприйняття і усвідомлення нового матеріалу:
Підбір зачіски за зростом.
Підбір зачіски за фігурою
Корекція індивідуальних рис обличчя.
Формування нових знань учнів:
У кожної людини з будь-яким типом обличчя можуть бути відхилення бід ідеальної форми обличчя. Це можуть бути дуже довгий або маленький кирпатий ніс, відстовбурчені вуха, коротка або дуже довга худа шия, великі риси обличчя, низький або високий лоб, плоска потилиця, лисуватість або залисини тощо.
Такі недоліки можна згладити або візуально зменшити також за допомогою правильно обраної зачіски. Якщо форма голови приплюснути, а форма потилиці плоска, то такий дефект маскується високого та пишною зачіскою, начосом. Можна використовувати шиньйон, накладні пасма.
Для збільшення об'єму потилиці можна взяти 2-3 пасма на тім'яній зоні, відтягнути їх до потилиці при стрижці. На потилиці зробити начіс і пасмами з тім'яної зони накрити нижні пасма. Для надання волоссю пишності роблять також хімічну завивку.
Клієнту із занадто стисненою формою голови можна рекомендувати будь-яку зачіску яка допоможе приховати недолік і створити ілюзію правильної форми голови. У таких зачісках головну увагу потрібно звертати на бокові ділянки волосся. У цих місцях їх слід стригти на таку довжину, яка дозволить повністю закрити вуха. Однак волосся довше рівня лінії підборіддя вже не дасть бажаного ефекту. Кінці волосся мають бути найпишнішими. При цьому перехід від кіпців волосся до вух слід робити плавним, створюючи овальну лінію бокових ділянок зачіски. Виконання цих умов допомагає приховати неправильну форму голови. У такому разі головну увагу звертають не на елементи зачіски, а на її форму.
Ефективний ще й такий спосіб: злегка виділити деталями зачіски потилицю -- тоді увага стороннього спостерігача не буде концентруватись на недоліках обличчя.
Не рекомендовано повністю відкривати вуха або залишати їх напіввідкритими, оскільки таким чином не вдасться добитись плавної овальної лінії бокових частин зачіски, які є основними. Також небажано залишати надто довге волосся на шиї, -- це підкреслює неправильну форму голови, яку можна сховати тільки формою зачіски; не слід забувати і про лінії зачіски -- при занадто стиснутій формі голови має бути менше вертикальних ліній.
З віком у чоловіків з'являються залисини на скронях або лисина на маківці. Такий недолік можна виправити. Для маскування лисих скронь і тім'я можна використовувати довгі пасма сусідніх зон.
Волосся з потиличної зони, два-три пасма, можна простригти, накладаючи на пасма тім'я та скронь. На потилиці довжину волосся зменшують до шиї.
Чілка може бути об'ємного, для її фіксації використовують гель, желе. Тім'я при відсутності волосся можна закрити пасмами скроневої зони. Пасма накладаються на тім'я від скроні. Довжина може досягати довжини верхнього пасма протилежної скроні або бути трохи коротшого. Для маскування лисини також використовують накладні пасма, які до шкіри голови прикріпляють пластирем.
Обираючи зачіску, необхідно брати до уваги зріст і фігуру. Людям невисокого зросту не підходять об'ємні зачіски, а високим -- маленькі.
Жінкам високого зросту не підійде як дуже висока, так і дуже гладенька зачіска, оскільки в обох випадках зріст здаватиметься більшим. Не рекомендуються також дуже короткі стрижки або довге «русалкове» волосся, розпущене по плечах -- це візуально подовжує фігуру. Не варто також дуже гладенько зачісувати волосся, бо це візуально зменшує об'єм голови, що, у свою чергу, ніби збільшує зріст. Найкращий вихід для людей високого зросту -- волосся середньої довжини.
Жінкам середньою зросту підійде зачіска з напівдовгого та довгого волосся, а також стрижка.
Жінкам маленького зросту в жодному разі не слід робити об'ємну зачіску, щоб не порушити пропорції фігури. їм більше підійдуть пучки, вузли з довгого волосся, які привабливо відкривають шию.
При маленькому зрості або мініатюрній фігурі не слід робити пишні зачіски, інакше голова здаватиметься занадто великою.
Худеньким жінкам з маленькою головою не можна носити короткі чоловічі стрижки, оскільки це лише підкреслить мініатюрність. Найкраще робити зачіски середнього об'єму.
Коротка стрижка, а також гладеньке волосся не рекомендуються і повним жінкам, оскільки це візуально зменшує об'єм голови і збільшує об'єм тіла. Не рекомендуються й дуже об'ємні вигадливі зачіски -- краще зробити модну стрижку великими хвилями.
Рис. 1. Корекція довгої худої шиї
Загалом правильно, що форма обличчя здебільшого визначає вибір зачіски, але необхідно врахувати й загальний силует фігури.
При широких стегнах не слід робити гладенькі зачіски, бо голова буде дуже маленькою па фоні фігури. Такий же результат, якщо у жінки великі груди. У таких ситуаціях волосся має бути максимально пишним, щоб не викликати надмірної уваги до грудей і стегон.
Для фігури з довгою худою шиєю підійдуть зачіски з напів довгого волосся, підстриженого трохи нижче підборіддя (рис. 1). Також можна візуально зменшити шию, опустивши на неї вузол або хвилі з довгого волосся. Для фігури з довгою шиєю рекомендується зачіска з волосся, яке закриває шию. Зачіска не має бути занадто широкою, Інакше шия виглядатиме ще довшою і тоншою. Якщо на шиї є ямочка, то її слід прикрити волоссям. Піднімати зачіску високо па потилицю й оголювати шию не варто.
Для фігури з короткою шиєю рекомендується зачіска, яка створить ілюзію довгої шиї. Для цього волосся на шиї (окантовку) стрижуть у вигляді подовженого мису (трикутником) або зачісують його догори на потилицю (рис. 2). Для такого типу обличчя не рекомендується дуже коротка стрижка. Довге волосся зачісують догори і роблять зачіску на верхніх ділянках голови.
Плоске обличчя рекомендується відкрити, а основні деталі зачіски перемістити назад. Не повинно бути різких переходів від обличчя до зачіски. Зачіска має плавно поєднуватись із лінією обличчя, приховуючи його плоску форму. Особливу увагу слід приділити стрижці на потилиці. Вона має бути трохи видовженої форми. Якщо в зачісці переважають пишні кільця й локони в поєднанні з видовженою формою стрижки на потилиці, то це допоможе приховати недоліки обличчя (рис. 3).
Не рекомендується закривати обличчя деталями зачіски, які, нависаючи над ним, лише підкреслять його плоску форму. В такому разі не вдається створити плавного переходу від обличчя до зачіски, що має вагоме значення при такому дефекті обличчя. Не слід також перевантажувати зачіску вертикальними прямими лініями -- вони несумісні з плоскою формою обличчя.
Для обличчя з тонкими рисами рекомендується зачіска, в якій усі деталі гармонійно поєднуються з рисами обличчя, тобто вони повинні бути дрібними та пишними. За цих умов зачіска буде немовби продовженням обличчя. Обличчя мають обрамляти легкі та повітряні кільця й локони. Ефективною є зачіска, в якій волосся не закриває мочок вух (рис.4 ).
Не рекомендується зачіска, деталі якої підкреслюють контраст між обличчям і волоссям. Слід пам'ятати, що контраст між будовою обличчя та деталями зачіски небажаний для обличчя будь-якого типу. У виняткових випадках за допомогою контрасту вдається досягти більшого ефекту, але подібні зачіски дуже складні у виконанні та вимагають високої професійної майстерності.
Для обличчя з великими рисами рекомендується спокійна, легка зачіска. Елементи зачіски повинні мати плавні переходи завдяки вільним напівпрямим лініям. Загалом характерні деталі зачіски повинні залишати обличчя відкритим. Винятком може бути напівпряма чілка, що закриває частішу лоба. Лінія росту волосся навколо обличчя залишається вільною.
Обличчя з великими рисами та підборіддям, яке виступає наперед (рис.5), можна виправити гладенькою зачіскою, основні деталі якої виконуються подалі від обличчя. Легкі локони, що спадають на лоб, пом'якшують риси обличчя (рис. 6)
Вуха не можна залишати відкритими, оскільки це візуально збільшує нижню частину обличчя, а важке підборіддя та кирпатий ніс виступають на передній план.
Для жінок з важким підборіддям рекомендується зачіска, в якій головну увагу привертатиме її бокова частина біля щік. При цьому головний недолік обличчя буде менш помітний. Чілка в такій зачісці має теж відвертати увагу. Форма чілки не має значення. Довжина волосся при такому дефекті обличчя має велике значення і має бути трохи вище лінії підборіддя.
Не рекомендується зачіска, всі деталі якої сконцентровані на потилиці. Особливо протипоказаний строгий пучок. Незважаючи на те, що така зачіска є складною і має відволікати увагу від важкої щелепи, цього не відбувається, а навпаки, виділяються дві протилежні деталі -- підборіддя та пучок. Тому при такій ваді не можна відкривати обличчя.
Не слід включати в зачіску деталі, які створюють враження контрасту з підборіддям. Необхідно знайти таке рішення, при якому деталі зачіски не збігатимуться з підборіддям і потроху віддалятимуться від обличчя, переходячи у великі чи маленькі форми.
Для клієнта з вираженим підборіддям рекомендується зачіска з напівзакритими вухами. При стрижці не можна залишати волосся нижче мочок вух. Цим прийомом вдається настільки приховати підборіддя, що воно стає майже непомітним. Головні деталі зачіски концентруються в її верхній частині, опускаючись на обличчя до лінії розрізу очей. Така продовгувата форма стрижки надає зачісці закінченого силуету, компенсуючи оголеність лінії підборіддя. Чілка може бути довільної форми, але не має закривати лоб. Краще виглядає варіант бокової чілки.
Для обличчя зі старечою лінією підборіддя рекомендується висока зачіска, важливою лінією якої є волосся, спрямоване догори. При цьому відкривається лінія підборіддя. Спрямоване догори волосся виглядає ефектніше, ніж укладене вниз. Ця формі зачіски особливо прикрашає немолоде обличчя. Деталі зачіски мають бути достатньо строгими, оскільки зайва легкість може збігатися з лінією підборіддя. При цьому чілка має бути чіткіше окреслена. зачіска обличчя голова знання
Не рекомендується зачіска з повітряних локонів по лінії підборіддя. Вона приваблюватиме увагу до рис обличчя, які необхідно приховати. Неприйнятна і зачіска, в якій переважають прямі лінії, спрямовані згори донизу. Відсутність чілки зіпсує загальний вигляд зачіски.
Для обличчя із широкими вилицями рекомендується зачіска з довгого волосся, яка повністю закриває виступи вилиць. Практично всі деталі зачіски зосереджують спереду, в нижній частині обличчя. Зачіска може бути як із чілкою, так і без неї.
Можна зробити короткий напівпроділ -- прямий або косий. Другий варіант надає зачісці певної асиметричності, що відволікатиме увагу від головного недоліку обличчя. Форма зачіски при цьому відіграє також не менш важливу роль. Рекомендується конусоподібна форма зачіски, в якій найвищою точкою буде потилиця
При довгому носі не слід робити зачіски з начосом волосся назад. Візуально довгий ніс можна приховати питною зачіскою з локонами, спрямованими до обличчя (рис. 7). Проділ краще зробити косим, оскільки прямий надає обличчю симетричності, яка підкреслює недоліки. Для обличчя з довгим носом рекомендується пишна чілка, пишна об'ємна зачіска, використання начосу або волосся, зібраного «у хвіст». Волосся не слід укладати гладенько.
Для обличчя з кирпатим носом найбільше підійде зачіска, що збігається з лінією згину носа. Волосся може бути подовжене, але не нижче мочок вух. Зачіска має бути пишною, а кінчики волосся -- підкручені вгору (рис. 8).
Не рекомендується зачіска, в якій переважають прямі лінії. Дуже пряма зачіска та неправильно спрямовані, локони тільки підкреслять недоліки обличчя. Не рекомендується також довжина волосся,
Для обличчя з дуже маленьким носом рекомендується зачіска, яка різко підкреслює профіль. У такому разі волосся з обличчя слід прибрати, тому що воно буде «затіняти» ніс. У зачісці можна використовувати дрібні локони та кільця (рис. 9).
Не слід робити велику дружну чілку. Використання великих хвиль і локонів небажане, бо акцептує увагу на маленькій формі носа.
Високий лоб закривають чілкою. Це найефективніший спосіб. Решту волосся зачісують від обличчя, відкриваючи його (рис. 10.). Чілка повинна бути пишною, довгою, повною.
Низький лоб, навпаки, закривають короткою чілкою, яка лише прикриває лінію росту волосся на лобі. Волосся в такій зачісці укладається круто догори від чілки, ніби подовжуючи лінію лоба. Вуха бажано відкрити. Якщо ви не носите чілки, то недолік будови лоба можна приховати «коком» (рис. 11). Не рекомендуються зачіски, в яких нижня частина ширша за верхню.
Не багато хто погодиться до кардинальної зміни іміджу й експериментам. Частіше всього утримуючим фактором є сильні сумніви в правильності варіанту, що обирається. Рішення потребує опре діленого часу, на протязі якого до нового образу приглядаються. Саме для цієї мети й існує програма комп'ютерного моделювання, де віртуальний підбір зачіски дозволяє зовсім безпечно створити образ, використовуючи сотні варіантів з формою та кольором зачіски, довжиною та укладанням волосся.
Тепер давайте підійдемо до комп'ютера і я покажу вам як виконується підбір зачісок за допомогою програми «Cosmopolitan - віртуальний іміджмейкер».
ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП:
Безпосередня робота з іміджмейкером розпочинається з створення шаблону (рис. 12)
Рис.12
Написавши ім'я шаблону, необхідно загрузити модель ( з фотоапарата, зі сканера, або одну з моделей запропонованою програмою рис.13.)
рис.13
Далі слідуючи вказівкам іміджмейкера оцінити колір шкіри, очей та волосся (рис. 14), створити тип, об'єм та довжину волосся, а також вибрати колір одягу.
рис.14
Після виконання всіх запропонованих дій програма сформулює особливості вашого типу зовнішності та надасть деякі поради по іміджу. Після створення моделі відкривається основне вікно програми, в котрому можна розпочати роботу по підбору зачіски, макіяжу та аксесуарів. Не маловажливими в даному процесі є підказки, котрі з'являються на кожній новій сторінці (рис. 15, 16).
Також не менш приємним є налаштування музичного супроводу (рис.17).
Рис.15
Рис.16
Рис. 17
ПІДБІР ЗАЧІСКИ:
Програма пропонує 3 варіанти зачісок: жіночі, чоловічі та творчі (рис. 18)
Рис.18
Переглянути їх, а також підібрати зачіску можна за допомогою ковзунка з правої частини екрану. Коли необхідна зачіска знайдена, достатньо лише клацнути по ній кнопкою мишки, та вона автоматично встановиться на зображення моделі (рис. 19).
Рис.19
ЗМІНА КОЛЬОРУ ВОЛОССЯ:
Програма «Cosmopolitan - віртуальний іміджмейкер» пропонує цілу палітру відтінків різних виробників професійних барвників. В свою чергу вони поділяються на стійкі та не стійкі. Віддаючи перевагу конкретному виробнику та вибравши необхідний стійкий колір, необхідно натиснути одну з частин кольорового кола а правому верхньому куту (рис.20).
Рис. 20
ПІДФАРБОВУВАННЯ ВОЛОССЯ:
Цей пункт необхідний якщо вам потрібно добавити кольорові пасма. В залежності від сили покриття вибираємо товщину пензлика. Щоб нанести фарбу на пасма необхідно переміщувати на вибраній ділянкі пензлик утримуючи натиснувши ліву кнопку мишки (рис.21).
Рис.21
Якщо отримане зображення задовольняє користувача, то необхідно зберегти результат та роздрукувати на принтері.
ПРИКЛАД ПІДБОРУ ЗАЧІСКИ КЛІЄНТКІ ЗА ФОТОГРАФІЄЮ З ВРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ РИС ОБЛИЧЧЯ:
У клієнтки хвилясте волосся середньої товщини, форма обличчя - квадратна, широкий плоский ніс, за кольоровим типом «зима».
6. Закріплення вивченого матеріалу:
Для того, щоб закріпити вивчений матеріал викладач розділяє учнів у пари і закріплює за комп'ютерами для підбору зачісок за допомогою програми «Cosmopolitan - віртуальний іміджмейкер».
7. Підсумок уроку:
– Визначити найкращих за результатами учнів.
– Визначити рівень здібностей учнів.
– З'ясувати, чи є необхідність у додатковому навчанні.
– Поставити оцінки.
8. Домашнє завдання: Н.А.Горбатюк «Основи перукарської справи» ст. 267 - 277
Заповнити табличку (додається).
ТЕСТИ:
1. Тип обличчя, котрий визначається плавними переходами ліній лоба, скронь, щелеп і підборіддя:
А) овальне;В) ромбоподібне; Д) квадратне;
Б) трикутне;Г) прямокутне; Є) грушоподібне.
2. Тип обличчя, котрий характеризується широкою ділянкою лоба та вилиць і різко звужується до підборіддя:
А) овальне;В) ромбоподібне; Д) квадратне;
Б) трикутне;Г) прямокутне;Є) грушоподібне.
3. Визначити форми голови:
А) ? Б) ? В) ?
4. Назвати типи профілів:
А) ? Б) ? В) ?
5. При якому обличчі не можна зачісувати волосся догори та назад, робити занадто пишні зачіски, укладати короткі локони на лобі та щоках:
А) овальне;В) ромбоподібне; Д) квадратне;
Б) трикутне;Г) прямокутне; Є) грушоподібне.
6. До якого типу обличчя підходить будь-яка зачіска:
А) овальне;В) ромбоподібне; Д) квадратне;
Б) трикутне;Г) прямокутне; Є) грушоподібне.
7. Для якого типу обличчя не рекомендують зачіски з круглим силуетом, та гладенько зачесане від обличчя волосся, прямий проділ:
А) овальне;В) ромбоподібне; Д) кругле;
Б) трикутне; Г) прямокутне; Є) грушоподібне
8. Визначити тип обличчя:
___ ?
Критерії оцінювання:
№ питання - кількість балів |
Загальна кількість балів - оцінка |
|
№ 1 - 1бал |
1-17-7 2-2 8-8 3-3 9-9 4-4 10-10 5-5 11-11 6-6 12-12 |
|
№ 2 - 1бал |
||
№ 3 : А) - 1бал; Б) - 1 бал; В) - 1бал (=3 бали) |
||
№ 4 : А) - 1бал; Б) - 1 бал; В) - 1бал (=3 бали) |
||
№ 5 - 1 бал |
||
№ 6 - 1 бал |
||
№ 7 - 1 бал |
||
№ 8 - 1 бал |
ТАБЛИЧКА :
Тип обличчя |
Зачіски, котрі рекомендують |
Зачіски, котрі не рекомендують |
|
Размещено на Allbest.ru
...Подобные документы
Еволюція та існування зачісок у 80-х роках ХХ століття. Виявлення тенденцій та особливостей виконання зачісок та їх специфіка в умовах тогочасного історичного процесу. Закономірність виникнення попиту на використання тогочасних зачісок в сучасному житті.
дипломная работа [2,1 M], добавлен 28.07.2014Характеристика сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках, історичної епохи та обґрунтування вибору базової моделі зачіски. Розробка моделі зачіски відповідно до епохи, напрямку моди і типу обличчя. Послідовність виготовлення постижного виробу.
дипломная работа [190,8 K], добавлен 03.01.2009Уявна дія кольору на людину: зорове, фізіологічне і психологічне сприйняття, оптичний ефект світлового середовища, емоційна сила гармонійного поєднання. Чинники впливу кольору костюму, зачіски, макіяжу спортивних танцюристів на створення іміджу.
курсовая работа [48,8 K], добавлен 20.06.2011Сучасні модні тенденції, колекції стрижок та зачісок в перукарському мистецтві. Вплив африканських народних традицій укладання волосся на світову моду. Визначення даних моделі та процес створення зачіски. Вибір необхідних інструментів та обладнання.
курсовая работа [48,4 K], добавлен 16.05.2011Поняття "філософія культури" з погляду мислителів ХХ ст. Культурологічні особливості різних епох європейської цивілізації. Теорії виникнення і розвитку культури. Цивілізація та явище масової культури у сучасному суспільстві. Етнографічне обличчя культури.
реферат [51,0 K], добавлен 05.02.2012Коротка біографічна довідка з життя Сальвадора Далі. Прояв таланту митця до живопису. Перші сюрреалістичні роботи Далі. Прем'єра фільму "Андалузький пес" за сценарієм митця. Приклади робіт: "Кубістичний автопортрет", "Обличчя війни", "Кошик з хлібом".
презентация [5,7 M], добавлен 30.03.2014Проблема "культурного перепрофілювання" міст і міських агломерацій. Приклад німецького Рура, колись головного європейського центру вугільної та сталеливарної промисловості. Масштабні екологічні проекти. Місто Ессен як "культурна столиця Європи-2010".
презентация [10,3 M], добавлен 16.05.2019Поняття жіночої краси та характеристика макіяжу. Малюнок та схема виконання макіяжу. Обґрунтування вибору інструментів, приладдя і матеріалів для виконання. Організація робочого місця та підготовка обличчя. Технологічне виконання. Охорона праці.
курсовая работа [1,7 M], добавлен 20.10.2013Аналіз історії перукарського мистецтва, етапи розвитку. Види зачісок: шиньйон, боб, хвіст. Стрижка "каскад" як поступовий перехід волосся від більш короткого на верхівці до більш довгого, розгляд особливостей. Характеристика властивостей волосся.
курсовая работа [1,6 M], добавлен 15.03.2013Характеристика сучасного і перспективного напрямків моди в зачісках. Обґрунтування вибору базової історичної моделі. Розробка моделі стрижки на основі історичної. Визначення початкових даних моделі для виконання розробленої стрижки, технологія макіяжу.
дипломная работа [2,1 M], добавлен 02.10.2014Особливості та основні напрямки впливу нових технологій на сучасне мистецтво. Вивчення специфіки взаємодії мистецтва і науки, продуктом якої є нові технології на сучасному етапі і характеристика результатів взаємодії нових технологій та мистецтва.
реферат [13,0 K], добавлен 22.04.2011Повсякденне як сфера людського досвіду, форми сприйняття й осмислення миру, що виникають на основі трудової діяльності. Історична еволюція семіотичної системи повсякденності. Роль праці, свідомості і мови в індивідуальному освоєнні культури (онтогенезі).
реферат [26,5 K], добавлен 12.06.2010Історія розвитку перукарського мистецтва. Напрямки моди на сучасному етапі. Розробка моделі зачіски стилю Бароко. Технологічна послідовність її виконання. Створення образу макіяжу. Інструменти, пристосування і косметичні засоби перукарських робіт.
курсовая работа [37,2 K], добавлен 16.02.2013Виникнення нових, синтетичних видів творчої діяльності. Модернізм – художній феномен ХХ століття. Течія постмодернізму в культурі. Використання символу як засобу пізнання і відтворення світу. Перевага форми над змістом. Комерційне мистецтво і література.
реферат [31,0 K], добавлен 09.01.2011Формування теоретичних і практичних знаннь про музеєзнавство як сферу знань, необхідну в професійній діяльності. Характер збірок найбільших музеїв світу та України. Практичні навички із створення музею, ведення фондової документації, побудови експозиції.
методичка [53,3 K], добавлен 13.04.2009Композиція як компонент художньої форми, її роль в дизайні. Закони композиції і аналіз структури форми, емоційного сприйняття об’єкту, який є джерелом натхнення. Використання структури та пластики сакури в добу цвітіння для ескізів колекції одягу.
курсовая работа [1,3 M], добавлен 01.12.2013Характеристика нових можливостей розгляду жанру ситуаційної комедії в контексті його теоретичного осмислення та практичного функціонування в культурній традиції. Специфічні ознаки ситкому: гумористична насиченість легкими для сприйняття жартами, ін.
статья [28,1 K], добавлен 27.07.2017Зародження мистецтва хореографії. Вивчення впливу на розвиток класичного танцю заснування Королівської академії танцю у Франції. Характеристика розвитку класичного танцю у світі на прикладі Азербайджану, Англії, Нідерландів, Туреччини, України та Японії.
дипломная работа [125,1 K], добавлен 29.05.2022Основні образотворчі засоби: форма, текстура матеріалу, освітлення, колір. Композиція як найбільш яскравий показник художньої уяви. Різні види композицій. Процес пошуку оптимального розташування елементів. Вивчення й трансформація природного аналога.
контрольная работа [2,5 M], добавлен 08.12.2010Основні аспекти вікових та індивідуальних особливостей дітей. Хореографічне мистецтво як засіб естетичного виховання дітей. Народний танець як засіб формування творчої особистості. Специфіка роботи балетмейстера з дітьми під час навчання бальним танцям.
курсовая работа [75,5 K], добавлен 20.09.2016