Плани-конспекти уроків німецької мови у 1 класі

Розробки уроків для першого класу з предмету "Німецька мова" згідно нової програми. Формування в учнів умінь і навичок усного (говоріння, аудіювання) і писемного (читання, письмо) мовлення та на формування загально-навчальної компетенції у молодшій школі.

Рубрика Иностранные языки и языкознание
Вид разработка урока
Язык украинский
Дата добавления 29.04.2015
Размер файла 32,8 K

Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже

Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.

Размещено на http://www.allbest.ru/

Плани-конспекти уроків німецької мови у 1 класі

Уроки розроблені за підручником для першого класу О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко, М.М. Сидоренко, Л.В. Горбач «Німецька мова» (К.: Грамота, 2012) згідно вимог нової програми. Ці уроки спрямовані на формування в учнів умінь і навичок усного (говоріння, аудіювання) і писемного (читання, письмо) мовлення. Під час проведення запропонованих уроків діти мали можливість розвивати слухову пам'ять, логічне мислення, вміння працювати самостійно, в парах або в групах; також формувалися такі компетенції, як мовленнєва, мовна, соціокультурна та загально- навчальна. Крім того, на проведених уроках реалізувалася виховна мета - виховання мовленнєвої культури, активності, уваги, спостережливості, працездатності учнів.

Діти працювали за підручником «Німецька мова» для 1 класу і «Робочим зошитом з німецької мови» Н.Ф. Бориско, Л.В. Горбач, Г.М. Мельничук, О.О. Паршикова, Л.П. Савченко, М.М. Сидоренко(К.: Грамота, 2012). На уроках оцінювання здійснювалося вербально та не виконувалося домашнє завдання.

Тема: Ich und meine Familie / Я і моя сім'я

Мета:

- вчити називати членів сім'ї, використовувати дієслово-зв'язку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букви Аа, Мm ;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь з елементами гри.

Завдання.

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

- розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- формувати вміння називати членів сім'ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв'язкою sein у однині і множині;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- формувати вміння працювати з книжкою.

- Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.

Хід уроку.

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Повідомлення теми уроку.

Heute lernen wir die neuen Wцrter und Reime, wir beginnen auch die Buchstaben zu lernen.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Hцrt zu und sprecht nach:

Ich bin Fьnf,

du bist Drei.

Das ist toll!

Das ist fein!

- Робота з картками.

Seht die Bilder an, hцrt zu und sprecht nach. / Вчитель показує картки із зображенням членів сім'ї, називає їх, спочатку окремими словами, а потім у складі речень.

Spiel «Wer ist das?» / Учні показують картки та від імені Мії розповідають про сім'ю: z.B . Das ist meine Mama.

- Wir spielen Karussell.

Відпрацювання діалогу про членів сім'ї «Meine Mama heiЯt … Wie heiЯt deine Mama?»

- Wir lernen Buchstaben.

Робота з підручником. St 32, Ьbung 4.

Робота з зошитом. St 10, Ьbung 3.

- Фізкультхвилинка.

Wir schreiben. / Розглянути зразки написання букв. Написати спочатку букви у повітрі, потім обвести зразки, потім написати самостійно.

III. Рефлексія.

Визначення настрою ( учні відповідно до настрою кольором замальовують букви (St 10, Ьbung 2).

Підсумки уроку.

Тема: Mein Bruder und meine Schwester / Мій брат і моя сестра

Мета:

- вчити називати членів сім'ї, використовувати дієслово-зв'язку sein у однині і множині;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: комбінований.

Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.

Завдання

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

- розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- формувати і тренувати вміння називати членів сім'ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв'язкою sein у однині і множині;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.

Хід уроку

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Фонетична зарядка.

Wir singen „Guten Morgen“.

Повідомлення теми уроку.

Heute wiederholen wir die Lexik zum Thema „Familie“ und lernen die neuen Wцrter.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Hцrt zu und sprecht nach:

Ich bin Fьnf,

du bist Drei.

Das ist toll!

Das ist fein!

- Робота з картками.

Was fehlt?

- Робота з підручником. Лексичні вправи.

St 34, Ьbung 1.

Spiel «Was sagt Alex? Was sagt Max?» / Від імені Алекс і Макса розповісти про членів їх родин.

Робота з новими словами : вчитель показує картки і говорить від імені Мії :

Mia erzдhlt: «Das ist meine Schwester. Sie heiЯt Pia. Das ist mein Bruder. Er heiЯt Mark».

- Фізкультхвилинка.

Er oder sie. / Відпрацювання вживання особових займенників. Спочатку на картках, потім вказуючи на учнів класу.

- Kettenspiel.

Учні беруть по одній картці із зображенням членів сім'ї.

- Wer ist das ?

- Das ist meine Mama. Sie heiЯt …

III. Рефлексія.

Wir spielen Karussell.

Підсумки уроку.

Принести малюнок чи фото своєї сім'ї.

урок німецький аудіювання учень

Тема: Meine Eltern, Brьder und Schwestern / Мої батьки, брати і сестри

Мета:

- закріпити вміння називати членів сім'ї, використовувати дієслово-зв'язку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букви Oo, Pp ;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: урок закріплення і формування умінь і навичок.

Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.

Завдання

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

- розвивати вміння відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- розвивати вміння називати членів сім'ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв'язкою sein у однині і множині;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.

Хід уроку

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Фонетична зарядка.

A-A-A A-A-A

Ma-ma-ma Am-am-am

- Повідомлення теми уроку.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Wir hцren und wiederholen «Meine Familie» (прослуховування вірша у запису, потім прочитується вчителем і відтворюється учнями):

Mein Vater heiЯt Hans. Meine Oma heiЯt Ottilie.

Mein Opa heiЯt Franz. Das ist meine Familie.

Meine Mutter heiЯt Renate. Ich heiЯe Fritz.

Meine Schwester heiЯt Beate. Und mein Hund heiЯt Spitz.

- Bildkartenspiel.

Ratespiel «Wer ist das?»

Was fehlt?

- Робота в групах.

Zeige dein Bild. Wer ist das? / Учні показують свої малюнки/фото (за їх відсутності картки), називають членів своєї родини).

- Фізкультхвилинка.

Вчитель включає музику і діти просто танцюють або виконують певні рухи, як їм хочеться.

- Wir lernen Buchstaben.

Робота з підручником. St 36 - 37, Ьbung 5.

Робота з зошитом. St 11, Ьbungen 2,3.

III. Рефлексія

Rate mal! / Ведучий загадує цифру, решта відгадують.

Визначення настрою (учні відповідно до настрою кольором замальовують букву, яка їм найбільше запам'яталася і сподобалася). St 11, Ьbung 1.

Підсумки уроку.

Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.

Тема: Das sind meine Freunde / Це мої друзі

Мета:

- вчити називати друзів, давати підтверджуючі та заперечні відповіді, будувати питальні речення, навчити розпізнавати букви Tt, Uu ;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: комбінований.

Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.

Завдання

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

- розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- формувати вміння називати друзів, давати підтверджуючі та заперечні відповіді, будувати питальні речення;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD - програвач.

Хід уроку

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Фонетична зарядка.

A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap

Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op

- Повідомлення теми уроку.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Wir singen «Guten Morgen!»

- Актуалізація

На дошці вчитель пише вивчені букви, склади, слова, учні їх читають.

Bildkartenspiel. / Розкласти картки відповідно до почутого.

Робота з зошитом. St 11-12, Ьb 2,4.

- Робота в парах.

Використовуючи картки та пальчикові ляльки, учні будують питання та дають стверджувальні та заперечні відповіді.

Ist das Mia? - Ja. / Nein.

- Робота з підручником.

St 38, Ьbung 2. Вчимо римування.

- Фізкультхвилинка.

- Wir lernen Buchstaben.

Робота з підручником. St 39-40, Ьbung 3.

Робота з зошитом. St 13, Ьbungеn 3,4.

III. Рефлексія.

Wir spielen Blindekuh.

Підсумки уроку.

Тема: Unsere Haustiere / Наші домашні тварини

Мета:

- вчити називати і описувати домашніх улюбленців, використовувати дієслово-зв'язку sein у однині і множині, навчити розпізнавати букву Jj;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: комбінований.

Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.

Завдання

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;

- розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- формувати вміння називати членів сім'ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв'язкою sein у однині і множині;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD - програвач.

Хід уроку

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Фонетична зарядка.

A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap Ta-ta-ta At-at-at To-to-to

Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op Tu-tu-tu Ut-ut-ut Ot-ot-ot

- Повідомлення теми уроку.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Wer ist das? Wer ist das?

Ist das Alex? Ist das Max?

Wer ist das? Wer ist das?

Das ist Alex. Das ist Max.

- Актуалізація.

Лексичні вправи.

Ja oder nein. / Вчитель показує картки і називає зображення. Треба заперечити чи підтвердити.

Ist das Mama? - Ja, das ist Mama. / Nein, das ist Oma.

Учні читають склади і слова, написані на дошці.

- Робота з підручником.

St 41, Ьbung 1.

- Робота в групах.

GroЯ oder klein.

Представник групи витягує картку. Всі члени групи складають опис, потім представник групи презентує його.

z.B. Das ist mein Hund. Er heiЯt Rex. Er ist groЯ. Rex ist 5. Rex ist rot.

- Фізкультхвилинка.

- Wir lernen Buchstaben.

Робота з підручником. St 43, Ьbung 4.

Робота з зошитом. St 14, Ьbung 4.

III. Рефлексія.

Wir singen «Guten Morgen!»

Визначення настрою: учні відповідно до настрою кольором замальовують букву St 14, Ьbung 2.

Підсумки уроку.

Тема: Ich und meine Familie. / Сімейний альбом

Мета:

- повторити і закріпити вивчений матеріал;

- тренувати дітей працювати індивідуально, у парах і групах;

- формувати навички читання і письма, розвивати навички аудіювання та усного мовлення;

- виховувати взаємоповагу, толерантність, ввічливість;

- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.

Вид (форма) уроку: проектна робота.

Завдання

Навчальні:

- розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків, слів і фраз іноземної мови;

- розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки , наслідуючи вчителя;

- розвивати вміння називати членів сім'ї, використовуючи мовленнєві зразки з дієсловом-зв'язкою sein у однині і множині;

- формувати вміння розпізнавати та відтворювати графічний образ букв;

- розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;

- продовжувати формувати вміння працювати з книжкою.

Розвиваючі:

- розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;

- розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;

- розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.

Виховні:

- виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;

- виховувати ввічливість, толерантність, взаємодопомогу;

- вчити об'єктивно оцінювати діяльність однокласників та власну.

Загальноосвітні:

- розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;

- розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Обладнання : підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, клей, ножиці, CD - програвач.

Хід уроку

І. Мотивація.

- Привітання.

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sag ich dir!

Guten Morgen! Guten Morgen!

Guten Morgen sagen wir!

- Фонетична зарядка.

A-A-A A-A-A Pa-pa-pa Ap-ap-ap Ta-ta-ta At-at-at To-to-to

Ma-ma-ma Am-am-am Po-po-po Op-op-op Tu-tu-tu Ut-ut-ut Ot-ot-ot

Ja-ja-ja Jo-jo-jo Ju-ju-ju

- Повідомлення теми уроку.

II. Основна частина уроку.

- Мовна розминка.

Wer ist das? Wer ist das?

Ist das Alex? Ist das Max?

Wer ist das? Wer ist das?

Das ist Alex. Das ist Max

- Актуалізація.

Bildkartenspiel.

Ja oder nein.

Kette.

Робота в парах. Mein Telefonnummer. / Учні складають номер телефону і пропонують своєму сусідові його прочитати.

- Робота з зошитом.

Mache das Familienalbum von Mia. / Діти наклеюють картки відповідно до підписів, розфарбовують їх.

- Фізкультхвилинка.

- Rollspiel.

Du bist Mia. Erzдhle ьber deine Familie.

III. Рефлексія.

Wir singen «Wer bist du?»

Підсумки уроку.

Ihr habt heute aktiv, gut und fleiЯig gearbeitet. Aber in der Stunde hat (haben) … am besten gearbeitet. Ich bin mit eurer Arbeit zufrieden.

Die Stunde ist zu Ende.

Кінець уроку.

Wir machen Schluss.

Попрощаємося:

Tschьss!

Размещено на Allbest.ru

...

Подобные документы

  • Формування навичок користування всіма аспектами мови в основі навчаня іноземним мовам. Особливості методики викладання іноземної мови на початковому етапі - для молодших школярів. Навички аудіювання, читання, письма та говоріння, особливості фонетики.

    курсовая работа [71,2 K], добавлен 23.05.2009

  • Навички, що грають найважливішу роль у вивченні англійської мови. Роль інформаційних технологій в процесі вивчення мови та формуванні умінь. Застосування на уроці відеозапису. План-конспект уроку з англійської мови у 7 класі з теми: My favourite country.

    курсовая работа [38,7 K], добавлен 20.09.2016

  • Читання як компонент навчання іноземної мови. Читання як культура сприйняття писемного мовлення. Етапи роботи з текстом. Сучасні вимоги до жанрової різноманітності та принципів відбору текстів з іноземної мови. Загаьні переваги автентичних текстів.

    контрольная работа [25,9 K], добавлен 08.04.2011

  • Розробка теоретичних засад використання інтерактивних технологій навчання на уроках англійської мови. Формування вмінь виражати свої думки за допомогою невеликих і чітких за структурою речень, розвивання навичок консервації та актуалізації інформації.

    статья [26,4 K], добавлен 31.08.2017

  • Формування навичок аудіювання та перекладу. Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями. Підготовка школярів до сприйняття іншомовного мовлення, висловлення своєї думки англійською мовою. Виховування любові та бережного ставлення до членів родини.

    конспект урока [1,3 M], добавлен 21.01.2015

  • Вплив мотивації на формування граматичних навичок у дітей молодшого шкільного віку при вивченні іноземної мови. Значення поняття комунікативна компетенція. Реалізація фонетичного, лексичного та граматичного аспектів англійської мови за допомогою казки.

    курсовая работа [3,0 M], добавлен 13.10.2019

  • Лінгвістичні, психологічні та методичні умови формування умінь і навичок ділового мовлення на уроках української мови. Основні закони сучасної риторики. Способи створення руху в промові. Основні правила дискусії. Розподіл ролей та проведення дебатів.

    реферат [25,3 K], добавлен 18.09.2014

  • Формат існування і національні варіанти німецької мови. Структура та функції форм німецької мови в Австрії. Лексико-семантичні особливості німецької літературної мови Австрії: Граматичні, фонетичні, орфографічні. Особливості фразеології, словотворення.

    курсовая работа [70,8 K], добавлен 30.11.2015

  • Комунікативні характеристики української мови. Дослідження Смаль-Стоцьким стилістики офіційного й розмовного спілкування. Стилістика усної літературної мови: святкова, товариська, дружня. Особливості усного та писемного, діалектного та книжного мовлення.

    курсовая работа [46,1 K], добавлен 13.10.2012

  • Навчання іноземної мови в середній школі. Використання пісні у класі, що дає змогу засвоювати граматичний матеріал англійської мови. Зіставлення лексичної одиниці з її значенням. Говоріння як вид мовленнєвої діяльності, що пов'язаний з аудіюванням.

    статья [338,6 K], добавлен 10.05.2017

  • Дидактичні та психолінгвістичні передумови навчання лексики англійської мови в основній школі. Психолінгвістичні особливості навчання англомовного лексичного матеріалу. Відбір та організація матеріалів для навчання англомовної компетенції учнів.

    курсовая работа [43,4 K], добавлен 09.04.2014

  • Розгляд аудіювання як виду мовленнєвої діяльності. Визначення умов навчання старшокласників. Розкриття особливостей добору матеріалу для аудіювання на уроках іноземної мови. Аналіз ефективності використання вказаних вправ на уроках німецької мови.

    курсовая работа [46,6 K], добавлен 30.11.2015

  • Навчання української мови в 1-4 класах. Ознайомлення першокласників з різними частинами мови, дотримання граматичних норм. Аналіз лінгводидактичного матеріалу до вивчення частини мови "іменник" у початкових класах. Формування умінь ставити питання.

    курсовая работа [3,7 M], добавлен 17.03.2015

  • Природа мотивації та її вплив на формування граматичних навичок учнів. Мотивація як провідний фактор навчання іноземної мови. Використання казки під час навчання граматики англійської мови. Казка як засіб формування позитивної мотивації навчання мови.

    курсовая работа [42,3 K], добавлен 08.04.2010

  • Суть "виконавського аналізу" як методу підготовки студентів до виразного читання. Проблема вдосконалення професійного мовлення майбутнього вчителя-філолога за допомогою формування навичок виразного читання. Розвиток самостійного мислення студентів.

    статья [19,1 K], добавлен 14.08.2017

  • Аналіз проблеми формування професійної культури майбутніх інженерів у процесі вивчення іноземної мови у вищих технічних навчальних закладах. Визначаються умови, які ефективно впливатимуть на формування іншомовної мовленнєвої компетенції студентів.

    статья [21,0 K], добавлен 06.09.2017

  • Особливості стилістики сучасної української літературної мови. Стилістика літературної мови і діалектне мовлення. Особливості усного та писемного мовлення. Загальна характеристика лексичної стилістики. Стилістично-нейтральна та розмовна лексика.

    курсовая работа [67,4 K], добавлен 20.10.2012

  • Формування мов на німецькій підставі. Діалекти та їх вплив на літературну мову та культуру народу. Розвиток, поширення та морфологія баварського діалекту. Історичні аспекти формування німецької мови. Відмінності баварського діалекту від літературної мови.

    научная работа [107,4 K], добавлен 09.02.2011

  • Навчальний посібник школярам у вивченні німецької мови та підготовці до екзаменів з інформацією про всі регіони України. Автентичні тексти для читання та перекладу, складені в межах елементарного лексичного й граматичного матеріалу. Тематичний словник.

    учебное пособие [4,7 M], добавлен 18.05.2009

  • Культура мови. Типові відхилення від норми в сучасному українському мовленні на різних рівнях. Уроки зв'язного мовлення у школі. Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення. Приклад уроку з української мови "Письмовий твір-опис предмета".

    курсовая работа [29,8 K], добавлен 30.04.2009

Работы в архивах красиво оформлены согласно требованиям ВУЗов и содержат рисунки, диаграммы, формулы и т.д.
PPT, PPTX и PDF-файлы представлены только в архивах.
Рекомендуем скачать работу.